logo Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie

Ekologiczne gry i zabawy, czyli jak dać drugie życie starym rzeczom.

Ocena 0/5

W roku szkolnym 2023/24 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie realizowany jest projekt „Nawyki zmieniamy – klimat ochraniamy”, na realizację którego Miasto i Gmina Sztum pozyskało kwotę 50000 zł. z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej na lata 2022-2025 EkoPracownie – zielone serce szkoły (edycja 2023). 

Zaczęliśmy od zajęć z grupa uczniów klas V i VI. W formie zajęć lekcyjnych podczas, których  nauczyciele postawili na rozwój aktywności fizycznej z wykorzystaniem akcesoriów z odzysku. Podczas tych zajęć uczniowie rozwijali aktywność fizyczną poprzez ekologiczne gry i zabawy, wykorzystujące stare, zużyte przedmioty. Uczniowie poznali wartość recyklingu, ucząc się kreatywnie i aktywnie wykorzystywali rzeczy, które już nie nadają się do pierwotnego użytku.

Przed nami jeszcze zajęcia z uczniami klas I – III.

 

Obraz1_(1)-[2] 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności