logo Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie

Wycieczka klas drugich do Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu

Ocena 0/5

Uczniowie klas drugich wzięli udział w niezwykle ciekawych warsztatach „Zostań odkrywcą – poznajemy pracę archeologa”. Dzieci mogły wcielić się w rolę prawdziwych archeologów, poznając tajniki ich pracy i odkrywając skarby ukryte pod ziemią.


Podczas wizyty w muzeum uczniowie uczestniczyli również w zwiedzaniu wystaw „Historia ukryta pod ziemią” oraz „Elbląg Reconditus”, wzbogaconych pogadanką o odnalezionych zabytkach i skarbach ze Starego Miasta.


Nie zabrakło także nowoczesnych atrakcji! Dzieci obejrzały fascynujący film holograficzny, a następnie przeżyły wyjątkową przygodę w technologii VR — „Komnicka Projekcja Tu i teraz”, czyli wirtualną przejażdżkę zabytkowym samochodem.
Wycieczka dostarczyła uczniom mnóstwo wiedzy, emocji i niezapomnianych wrażeń! ????
Wycieczka dofinansowana w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Wyjście z klasą”.



Galeria zdjęć

elb_muz (3) elb_muz (4) elb_muz (5) elb_muz (6) elb_muz (7) elb_muz (8) elb_muz (9) elb_muz (10) elb_muz (11) elb_muz (12) elb_muz (13) elb_muz (14) elb_muz (15) elb_muz (16) elb_muz (17) elb_muz (18) elb_muz (19) elb_muz (20) elb_muz (21) elb_muz (22) elb_muz (23) elb_muz (24) elb_muz (25) elb_muz (26) elb_muz (27) elb_muz (28) elb_muz (29) elb_muz (1) elb_muz (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności