Ważne zmiany w funkcjonowaniu szkoły.
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły,
W związku z trwaniem prac termomodernizacyjnych, od piątku (15 maja) wprowadzamy tymczasowe zmiany w organizacji pracy placówki. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:
Nowe lokalizacje biur:
Sekretariat: przeniesiony do pokoju nauczycielskiego.
Gabinet Dyrektora i Wicedyrektora: przeniesiony do pokoju pedagoga (sala nr 28).
W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 501 602 656.
Lekcje WF i hala sportowa:
Informujemy, że hala sportowa zostaje wyłączona z użytku. Do odwołania wszystkie lekcje wychowania fizycznego będą odbywać się na świeżym powietrzu. Prosimy o pamiętanie o odpowiednim stroju sportowym dostosowanym do pogody!
Wejście do budynku:
Obecnie wejście do szkoły możliwe jest jedynie wyjściem głównym od ulicy Sienkiewicza. Pozostałe wejścia będą nieczynne.
Bardzo prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Remontujemy się dla Was, aby w naszej szkole było cieplej i ładniej!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!