EKO-MISJA zakończona sukcesem
Wczoraj w naszej szkole odbył się gminny konkurs ekologiczny „Eko-Misja”, w którym udział wzięły szkoły z całej gminy: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi, Zespół Szkół w Czerninie oraz Zespół Szkół w Gościszewie.
Uczniowie zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami przygotowanymi na specjalnych stacjach. Wśród nich znalazły się m.in.:
budowa filtra do wody
ozdabianie toreb lnianych
tworzenie lasu w słoiku
quiz ekologiczny
przygotowanie plakatu
segregacja odpadów
wykonywanie przedmiotów z recyklingu
komponowanie zdrowych kanapek
Wszystkie drużyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem, kreatywnością oraz wiedzą ekologiczną. Każda z nich ukończyła wszystkie zadania — dlatego wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami!
Serdecznie dziękujemy również przybyłym gościom za obecność, wsparcie i wspólne świętowanie tego wyjątkowego wydarzenia.
Dziękujemy za wspólną naukę, świetną zabawę i promowanie postaw proekologicznych!
Konkurs zrealizowany w ramach projektu:
"Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sztumie" Projekt dofinansowany w ramach inwestycji B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!