logo Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie

EKO-MISJA zakończona sukcesem

Ocena 0/5

 
Wczoraj w naszej szkole odbył się gminny konkurs ekologiczny „Eko-Misja”, w którym udział wzięły szkoły z całej gminy: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi, Zespół Szkół w Czerninie oraz Zespół Szkół w Gościszewie.
Uczniowie zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami przygotowanymi na specjalnych stacjach. Wśród nich znalazły się m.in.:
  budowa filtra do wody
  ozdabianie toreb lnianych
  tworzenie lasu w słoiku
  quiz ekologiczny
  przygotowanie plakatu
  segregacja odpadów
  wykonywanie przedmiotów z recyklingu
  komponowanie zdrowych kanapek
Wszystkie drużyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem, kreatywnością oraz wiedzą ekologiczną. Każda z nich ukończyła wszystkie zadania — dlatego wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami!  
Serdecznie dziękujemy również przybyłym gościom za obecność, wsparcie i wspólne świętowanie tego wyjątkowego wydarzenia.
Dziękujemy za wspólną naukę, świetną zabawę i promowanie postaw proekologicznych!  
Konkurs zrealizowany w ramach projektu:
"Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sztumie" Projekt dofinansowany w ramach inwestycji B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności.

 

Galeria zdjęć

ekomisja (1) ekomisja (2) ekomisja (3) ekomisja (4) ekomisja (5) ekomisja (6) ekomisja (7) ekomisja (8) ekomisja (9) ekomisja (10) ekomisja (11) ekomisja (12) ekomisja (13) ekomisja (14) ekomisja (15)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności