Eko – Lapbook: Małe działania, wielka moc
Eko – Lapbook: Małe działania, wielka moc”
Równolegle do konkursu „Eko-Misja” odbył się gminny konkurs ekologiczny na lapbook pod hasłem „Eko – Lapbook: Małe działania, wielka moc”.
Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, wiedzą oraz zaangażowaniem, przygotowując wyjątkowe prace promujące postawy proekologiczne.
Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i udział w naszym przedsięwzięciu ekspertom ekologicznym:
Monika Wudarczyk – Nadleśnictwo Kwidzyn
Ewa Romanow-Pękal – Stowarzyszenie EKO-Inicjatywa Miłosna
Alina Michalik – certyfikowany trener Pedagogiki Dzikiej Przyrody, edukator ekologiczny
Wyniki konkursu:
Kategoria klasy 4–6:
1 miejsce – Martyna Dębska
2 miejsce – Helena Budzowska
3 miejsce – Marianna Błaszak
Kategoria klasy 7–8:
1 miejsce – Katarzyna Machnikowska
2 miejsce – Feliks Kubacki
3 miejsce – Lena Karwowska
Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych pomysłów i dziękujemy za zaangażowanie w działania na rzecz naszej planety!
Konkurs zrealizowany w ramach projektu:
"Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sztumie" Projekt dofinansowany w ramach inwestycji B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności.
\.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!